Naujų paslaugų pristatymas

Prabėgo jau daugiau kaip septyni mėnesiai nuo paskutinio šio Blogo atnaujinimo. Taip galima susidaryti nuomonę, kad nieko naujo ir įdomaus per paskutinius pusę metų taip ir neivyko, tačiau skubu pranešti, kad pasikeitimų būta.

Visų pirma norėčiau pristatyti dvi naujas paslaugas, kurios paskutiniu metu sulaukė nemažai klientų dėmesio bei pozitivių atsiliepimų.

Paskutiniu metu, keičiantis darbų pobūdžiui, vis daugiau mūsų kolektyvo dėmesio bei laiko reikalauja SEO paslaugos, todėl stengdamiesi judėti į priekį ir pasiūlyti platesnį SEO  paslaugų spektrą, pristatome naują paslaugą – kontekstines atgalines nuorodas. Kiekvienam, kas bent šiek tiek domisi optimizavimu paieškos sistemoms, yra žinoma, kad būtent atgalinių nuorodų kiekis bei kokybė turi vieną iš didžiausiu įtakų svetainės pozicijai Google paieškos sistemoje. Šiuo metu siūlome tris pagrindinius paketus, kuriuos galima dar išplėsti, užsakant nuorodų piramidę. Dažnai ši paslauga klientams padeda sutaupyti lėšų, skirtų svetainės optimizavimui, todėl nemaža dalis klientų pabandę šią paslaugą, ją užsako vėl ir vėl ( aišku tik kitiems raktiniams žodžiams ar valdomiems projektams).

Kita naujiena yra svetainės virusų šalinimas. Karts nuo karto vis sulaukdavome interesantų skambučių, kuriuose žmonės drebančius balsu klausdavo “ką daryti?“, nes jų svetainė buvo užkrėsta virusu.

priėjimas draudžiamas

Virusų kūrėjai darosi vis išradingesni, todėl dažnai tos svetainės, kurios nėra nuolatos atnaujinamos, tampa virusų nešiotojomis. Tačiau nereikia susidaryti klaidingos nuomonės, kartais ir išties didelės bei prižiūrimos svetainės būna užkrečiamos virusais (kaip, kad omnitel). Mūsų specialistai gali greitai ir operatyviai pašalinti bet kokį virusą ir ištaisyti saugumo spragas.

Na, ir pabaigai, truputįi off-topic. Tie kas seką mūsų blogą turbūt žino, kad metų pradžioje aš dalyvavau uždarbis.lt organizuotame SEO konkurse, apie kurį čia nemažai rašinėjau, tačiau taip ir neparašiau kuo viskas baigėsi. O baigėsi viskas taip, kaip ir turėjo baigtis – geriečiai (tai yra aš) laimėjo 🙂 Teisingumo dėlei verta pridurti, kad svetainė po kelių dienų buvo deindeksuota ryšium su naujo (tuo metu) google penguin algoritmo pasirodymu ir agresyviu optimizavimu, siekiant laimėti. Bet svarbiausia juk tai, kad buvo pasiektas tikslas.

Reklama
Autorius: Tadas Ukrinas Paskelbta Naujienos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s