“Rich Snippets“ kas tai?

„Rich Snippets“, tai mikro žymėjimų sistema, kuri leidžia vartotojui greičiau bei detaliau susipažinti su svetainės turiniu. Taip yra todėl, kad šie „snippet’ai“ (kol kasLietuviško termino dar nėra) yra atvaizduojami SERP rezultatuose.  Čia mes galime pateikti vartotojo atsiliepimų ar reitingavimo rezultatus, foto, video ar laiką, kuris užtrunka vienam ar kitam darbui atlikti (pvz.: receptų puslapyje galima pateikti, kiek užtrunka pagaminti tam tikrą patiekalą).

Kokia nauda iš viso šio džiaugsmo svetainės savininkui? Ogi net 20% — 30% procentų padidėjęs CTR reitingas. Taigi, jei sakykime, svetainę per dieną iš Google aplanko vidutiniškai 100 žmonių, iš kurių 3 tampa Jūsų klientais, kurių kiekvienas vidutiniškai įmonei generuoja 100 litų pelną, kas per mėnesį (30 dienų) yra tolygų 30000 lankytojų ir 9000 litų pelno.  Skaičiuojame: 100 (apsilankymų skaičius) + 20% padidėjęs CTR = 120 vartotojų per dieną = 36000 lankytojų ir 10800 litų pelno. O tai jau 1800 litų papildomo pelno.

Ne taip senai šią paslaugą mes įtraukėme į bazinį semantic.lt SEO paketą. Kol kas tai dar yra didelė naujiena Lietuvoje, tačiau neabejoju, kad per artimiausius porą metų stebėsime „rich snippets’u“ augimą, geometrine progresija.

Pateikiu porą mūsų darbų atvaizdavimą SERPe bei detalų SeoMoz specialistų paruoštą vizualinį paaiškinimą apie rich snippets’us, anglų kalba.

roletai

onkeliones

Guide to Rich Snippets by BlueGlass Interactive on SEOmoz
Visual Guide to Rich Snippets on SEOmoz created by BlueGlass Interactive.

Reklama

Įrašo ““Rich Snippets“ kas tai?” komentarų: 4

  1. Atgalinė nuoroda: SEOcialinis eksperimentas | UAB "Potissimus" – BLOG'as

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s